Kudy k nám

Z dálnice D5 – 5 minut

Odbočte ihned za obchodním domem IKEA na EXIT 2 vpravo směr ŘEPORYJE po ulici JEREMIÁŠOVA . Na první světelné křižovatce, u supermarketu BILLA, odbočte vlevo do ulice OISTRACHOVA, ta se změní v ulici ARMÁDY. Po 1.1 km, za autobusovou zastávkou MLÁDÍ, z hlavní silnice odbočte vpravo do ulice K LUŽINÁM a ihned vlevo do naší ulice NA DOLNICI ( souběžná s ulicí ARMÁDY ). Pension PETRA uvidíte vpravo na jižní straně ulice, je označen, nelze jej minout.

Z Letiště Václava Havla – 25 minut

Použijte autobusovou linku č. 100 směr METRO ZLIČÍN a dále metrem na stanici LUŽINY. Dále pokračujte podle následujícího popisu.

Metrem z centra Prahy – 18 minut

Použijte trasu „B“ metra ve směru Zličín a vystupte na stanici LUŽINY. Z vestibulu jděte vlevo do ulice BRONZOVÁ směr centrální park. Přejděte park po asfaltovém osvětleném chodníku. Najdete jej vedle nízké dřevěné stavby mateřské školy pod parkovištěm. Chodník končí na protilehlé straně parku u nových bytových domů v ulici K ZAHRÁDKÁM. Pokračujte rovně do ulice NA DOLNICI. Na jejím začátku, po pravé ruce minete telefonní ústřednu. Po 50 metrech odbočte vlevo mezi rodinné domy do delší části téže ulice NA DOLNICI. Pokračujte rovně až k Pensionu PETRA. Uvidíte jej vlevo na jižní straně ulice, je označen, nelze jej minout. Cesta Vám zabere maximálně 10 minut.

Pokud od metra preferujete dopravu autobusem, pokračujte v jízdě na následující stanici LUKA. Zde použijte autobusové linky č. 174, 179, 301 nebo 352 směr VYPICH. Vystupte na druhé zastávce – MLÁDÍ. Pokračujte cca 50 metrů pěšky po směru autobusu a zabočte doprava do první ulice K LUŽINÁM, následně doleva do ulice NA DOLNICI ( souběžná s ulicí ARMÁDY ). Pension PETRA uvidíte vpravo na jižní straně ulice, je označen, nelze jej minout.

GPS 50° 2' 58.40"N 14° 19' 33.16"E V případě potíží s dopravou volejte: 603 849 641